Logo

Se Prodava Ford 4100

Број на оглас: 3502641 | Објавен на: 20.02.2020, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sosotojba
3klipa
Uvezen Switzerland
4 novi gumi
Servo Volan

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nove

Потврден огласувач