Logo

VW PASAT 1.9 TDI

Број на оглас: 3502654 | Објавен на: 22.02.2020, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 2.000 €

2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


+komplet 4 letni gumi so aluminiumski bandazi, komplet servis napraven i na potisna ploca lamela rebrasti zategaci registriran so zelen karton do 11 2020 godina inf na tel GORAN 070 253 989

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач