Logo

SE PRODAVA FIAT IDEA 1.3 90ks REGISTRIRANO *EKSTRA SOSTOJBA*

Број на оглас: 3502659 | Објавен на: 12.07.2020, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Idea

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat idea 1.3 66kw 90ks
Regiatrirano do krajot na dekemvri 2020
Smeneto filtri ulje , klima ispravna, gumi ekstra nadvoresno i vnatresno ekstra zacuvana...na lice mesto ke se uverite...
ZVONETE SAMO NA MOB.
076 796 703

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 IVAN

Потврден огласувач