Logo

Мерцедес Бенз-Твинго 12-16в-2002

Број на оглас: 3502690 | Објавен на: 23.02.2020, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 300

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Твинго во одлична состојба со фул опрема со него следува сет зимски гуми со раткапни. Замена за Мерцедес 124-дајте понуда.

 Сашо Кузманоски

Потврден огласувач