Logo

yugo 55

Број на оглас: 3502739 | Објавен на: 30.03.2020, 17:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 800 kw / 1088 ks

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


yugoto e vo ispravna sostojba
pali vozi

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 vojdan