Logo

golf 1

Број на оглас: 3502744 | Објавен на: 02.04.2020, 13:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1982

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golf 1.6 diesel

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 vojdan