Logo

aleko

Број на оглас: 3502768 | Објавен на: 31.03.2020, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Aleko

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


aleko

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 vojdan