Logo

Detska kolicka GALA

Број на оглас: 3502988 | Објавен на: 07.08.2020, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Prodavam NOVA detska kolicka Gala
Kolickata ima aluminiumski ram koj se sobira mnogu lesno,pruzini za amortiziranje na udarite,STOP pedala i 3 polozbi na koristenje, cena 7500den tel:071/675-929

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 velimir

Потврден огласувач