Logo

Bazen Intex 366 x 76cm so filter pumpa 6503L

Број на оглас: 3503022 | Објавен на: 14.02.2020, 21:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Bazen 366 x 76cm so filter pumpa 6503L
Koristen 1 sezona
kontakt- 075 999 322

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач