Logo

OTKUP NA STARI AVTOMOBILI KOLI VO BILO KAKVA SOSTOJBA ......

Број на оглас: 3503078 | Објавен на: 04.07.2020, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OTKUP

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 / / / DARE / / /

Потврден огласувач