Logo

SteelSeries Arctis 1 Wired Gaming Headset

Број на оглас: 3503088 | Објавен на: 14.02.2020, 22:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Слушалки , Headsets

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mnogu malku koristeni (~3 meseci) gaming slusalki od steelseries. Mnogu se izdrzlivi i udobni so kvaliteten otstranliv mikrofon. Kupeni od Technopolis BG za 3750den.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Tome

Потврден огласувач