Logo

TOP CENA - VOLVO 5 MEGA + SCHMITZ MEGA 2011 = KOMPLET

Број на оглас: 3503146 | Објавен на: 17.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камион: VE-403-KS
-Година на производство : 2011
-Редовно Сервисиран во Волво Скопје со
сервисна книшка од 2011.
-Прв газда ОРКАН-ИМПЕКС
-Прва Регистрација: 23.12.2011
-Регистриран до: 23.12.2020
-Моќност на мотор: 309KW
-Зафатнина на мотор: 12777cm2
-Тип: FH 4X2T420

Приколка: VE-287-KS
- Марка: SCHMITZ MEGA
- Производство: 2011
- Тип: SCS 24/L-13.62 MB VARIOS
- Тежина:7290kg

ИЗВЕСТУВАЊЕ:
Понудените возила можете да ги купите и на ЛИЗИНГ!

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 ORKAN-IMPEKS

Потврден огласувач