Logo

Audi a3 1.9 2008god

Број на оглас: 3503422 | Објавен на: 14.02.2020, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.700 €

6.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi a3 1.9 2008 godina doneseno od Germanija. Kolata e vo odlicna sostojba so realna kilometraza bez nikakvi farbanici ili slicno kako nadvor taka i vnatre raboti se do posledno sijalice se na nea e fabricki. Od oprema poseduva
El prozori
El retrovizori
Radio so CD AUX
Al. Bandzi 17
ESP(sistem protiv prolizguvanje)....
Poveke informacii na telefon i na lice mesto.

 zZz

Потврден огласувач