Logo

Seat altea XL

Број на оглас: 3503518 | Објавен на: 03.07.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seatot e vo odlicna sostojba 2008 godina so 212 000km.Kupen od prv sopstvenik vo Italija. So ful oprema(tempomat, komandi na volan, bord kompjuter, aluminiumski felni so letni gumi i drugo), dva kluca. Plateni site davacki do registracija. Cena po dogovor. 070-607-995 VANCO.

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 VLATKO

Потврден огласувач