Logo

TOURAN 2.0 TDI

Број на оглас: 3503746 | Објавен на: 26.03.2020, 20:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Touran 2.0 2006 godina avtomatik vo odlicna sostojba registiran do 08.2020
078-337-733 Dejan

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач