Logo

СЕ ПРОДАВА ГАРАЖНО МЕСТО ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ

Број на оглас: 3503763 | Објавен на: 27.02.2020, 03:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 14 m²

Цена: По Договор

1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Гаражи

Вид на оглас: Се продава


Се продава гаражно место во зграда на ул Мајски Манифест бр 10.
Квадратурата на гаражното место изнесува 14 m2.

Продажната цена на гаражното место се утврдува по пат на договор помеѓу заинтересираната странка и сопстевеникот.

Заинтересираните за повеќе информации може да го контактираат сопственикот на гаражата 071/222-103 Диме.

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Диме

Потврден огласувач