Logo

gumi 195-65-15 m + s

Број на оглас: 3503892 | Објавен на: 02.12.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 1.900 МКД

2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

isporaka za 1 raboten den

poveke dimenzii na lger


gumite se so nov DOT

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач