Logo

SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA GOLF 3...

Број на оглас: 3504276 | Објавен на: 30.06.2020, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT EVRO KUKI ZA
GOLF 3 - KARAVAN
GOLF 3 - KRATOK
GOLF 2
POVEKE INFORMACII NA TELL
078-387-379 MIKI

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Gjoko

Потврден огласувач