Logo

Toyota Land Cruiser

Број на оглас: 3504342 | Објавен на: 21.02.2020, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Land Cruiser

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Toyota Land Cruiser vo odlicna sostojba

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач