Logo

Opel Astra 1.3 cdti 90ks 2006god

Број на оглас: 3504408 | Објавен на: 21.02.2020, 10:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.450 €

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Plateni se site davacki do registracija
Opel Astra 1.3 cdti 90ks na lance
Carina i homologacija
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
6 stepen menuvac
Klima
El straka
El retrovizori
Bord kom.
I druga oprema

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач