Logo

Se iznajmuva sprat od kukja vo centarot na Shtip

Број на оглас: 3504508 | Објавен на: 17.09.2020, 13:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Струја

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Останато

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Север

Адреса: Kocho Racin 5 Shtip

Цена: 300 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмуваSe iznajmuva sprat od kukja vo centarot na Shtip pozadi opstinata so pogled kon isarot. Spratot e renoviran 2019 godina so kompletno nov mebel

Tel.072210200

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Vasko

Потврден огласувач