Logo

Ford focus 1.6 tdci 2006 registrirana

Број на оглас: 3504751 | Објавен на: 01.04.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana so zelen karton

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач