Logo

BANDAZI ZA BMW SO GUMI 225/45/17

Број на оглас: 3504793 | Објавен на: 16.02.2020, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi za bmw 5*120 17ki so novi gumi vozeni se edno leto

 BMW

Потврден огласувач