Logo

Samsung j5 2017 odlicno socuvan

Број на оглас: 3504818 | Објавен на: 25.02.2020, 18:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung j5 2017

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e odlicno socuvan zemen e od t mobile ima uste 4 meseci garancija ful paket.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ####

Потврден огласувач