Logo

Се продава Fiat Stilo 1.6 105ks benzin

Број на оглас: 3504846 | Објавен на: 14.05.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.450 €

2.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.6 105 k.s. Бензин
Датум на производство 04.2006година
Втор газда со комплетна сервисна книшка,реални 224.000км.
Регистрација цела година до 04.02.2021
Сменето-Нови летни гуми ставени пред 5 месеци,направен комплетен мал и голем сервис пред 2000км,сменет комплет ламела со потисна плоча и друг лагер пред 1000км,нов акумулатор со 2годишна гаранција ставен пред 1 месец,двозонска клима.
Колата е комплетно средена без додатни вложувања во неа.Цената не е фиксна,има простор за договор на лице место.Лице за контакт:Орце-075-529-599

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач