Logo

FOSSIL AUTOMATIC ME3053

Број на оглас: 3504900 | Објавен на: 24.02.2020, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава часовник FOSSIL-AUTOMATIC(самонавивачки), 20 рубински, со кожно ремче, во извонредно добра состојба без гребнатини на куќиштето, со мали забележливи промени на ремчето поради носење.
Големина на куќиште: 44мм
Стакло на часовник: Минерално
Со часовникот си одат оригинал кутија и документи (гаранција од скоро 2 год.)

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач