Logo

SE BARA PERSONAL ZA SENDVICARA VO KARPOSH 3

Број на оглас: 3504917 | Објавен на: 26.02.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Храна и пијалоци, Подготвување

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Se bara personal za rabota vo sendvicara i za vo tobakoo vo Karposh 3, nudime odlicni uslovi za rabota.Povise informacii na 078 220 422.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач