Logo

Плац

Број на оглас: 3504946 | Објавен на: 19.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 472 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац 472 метри квадратни до патот за Добрево ( на раскрсницата за маричанско маало) од долна страна, на плацот веќе има уведено вода и струја. Цена по договор
Тел 078/213-486

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Stole

Потврден огласувач