Logo

Avtopojacalo za mobilen !!!!!!!!!!!

Број на оглас: 3504954 | Објавен на: 28.03.2020, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: SONY XPERIA

Боја: Останато

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam avto pojacalo vo odlicna sostojba , moze zamena za mobilen ili tablet , pojacaloto go cenam okolu 2500 den. mozen e dogovor za razmena .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач