Logo

Наместена соба во населба Лисиче

Број на оглас: 3504972 | Објавен на: 15.02.2020, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 35 m²

Греење: Струја

Цена: 4.800 МКД

5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам наместена сутеренска соба во куќа во населба Лисиче, со кујна и купатило, посебен влез. Слободна е од 01.03.2020.
Инфо по 16ч. 070 300 031

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 ljubisa

Потврден огласувач