Logo

телиња и крави

Број на оглас: 3504973 | Објавен на: 20.02.2020, 10:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


стелни крави

 Крива Паланка    Општина:Ранковце

Прати Е-Маил

 Mome

Потврден огласувач