Logo

Avtopojacalo za mala mixeta !!!!!!!

Број на оглас: 3504975 | Објавен на: 09.07.2020, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam avtopojacalo vo odlicna sostojba ili menuvam za mala mixeta, mozen e dogovor za razmena .

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Laze

Потврден огласувач