Logo

Sony Xperia Z5 dual pod garancija

Број на оглас: 3505003 | Објавен на: 17.02.2020, 06:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Sony

Модел: Xperia Z5 dual

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Xperia Z5 dual kako nov pod garancija

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач