Logo

Tamron AF 18-200mm F/3.5 Aspherical XR - Canon EF-S/Nikon F…

Број на оглас: 3505037 | Објавен на: 03.04.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 20,1-25 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 125 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Tamron AF 18-200mm F/3.5-6.3 Aspherical XR for Canon EF-S/Nikon F(DX)…

 Тетово    Општина:Боговиње

Прати Е-Маил

 Ermedin

Потврден огласувач