Logo

Ford focus 1.6

Број на оглас: 3505106 | Објавен на: 25.02.2020, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 580 €

650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e se full oprema treba da se farba prednicata

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач