Logo

Samsung S6 Edge Plus na delovi

Број на оглас: 3505114 | Објавен на: 12.02.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S6 Edge Plus

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung S6 Edge Plus na delovi
Osteten ekran dr se ispravno.
Prodaden.!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Tale

Потврден огласувач