Logo

kupuvam stan

Број на оглас: 3505146 | Објавен на: 27.05.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


baram da kupam stan okolu trgovsi ili nagore do tunelot okolu 40 do 50m2 tel 078 464 330

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Sanja

Потврден огласувач