Logo

VW POLO CLASSIC 1.9SDI

Број на оглас: 3505152 | Објавен на: 15.02.2020, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

1.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENO

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач