Logo

Detski velosipedi

Број на оглас: 3505204 | Објавен на: 31.05.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки и женски

Големина на тркало: 20 "

Големина на рам: 20 "

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedi 20" od uvoz ispravni, servisirani ceni od 4000 do 9000den.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач