Logo

Prodavam 5 pumpi za voda

Број на оглас: 3505236 | Објавен на: 21.02.2020, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 5 pumpi benzinski za voda. Servisirani i komplet ispravni. Cena za pumpa 60 €.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач