Logo

CHEVROLET CAMARO RS 3800cc 142KW BENZIN 2001GOD 070757597

Број на оглас: 3505460 | Објавен на: 05.07.2020, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Camaro

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Купеа

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CHEVROLET KAMARO RS 3800cc 142KW BENZIN COUPE 2001GOD DONESENO OD CH CARINETO NA MK TABLI 172000KM KOLATA E FABRICNA SOSTOJBA

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач