Logo

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 2006

Број на оглас: 3505516 | Објавен на: 04.04.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel zafira 1.9 cdti 2007/2006
74 kw 101 ps
Reg.10.2020
Klima
Koza
7 sedista
Fabricko radio
Akumulator so garancija
Moze zamena

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 Semin

Потврден огласувач