Logo

Паметен WiFi прекинувач. Smart prekinuvach

Број на оглас: 3505555 | Објавен на: 07.04.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 МКД

1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


На паметниот прекинувач може да се врзат различни уреди со вкупна моќност до 2kW. Паметниот прекинувач едноставно се поврзува со вашата домашна WiFi мрежа и контролира преку апликација симната на вашиот мобилен уред.

Се додека вашиот телефон има интернет (не мора да бидете поврзани на вашата домашна мрежа), вие можете да го вклучувате и исклучувате паметниот прекинувач.

Самиот прекинувач има опција за програмирање на време за вклучување/исклучување како и тајмер за исклучување.

Апликацијата за контрола на паметниот прекинувач е достапна за Андроид и ИОС мобилни телефони. Паметниот прекинувач може да се контролира преку повеќе мобилни уреди.

Можност за достава по Карго Експрес. Плаќање при подигање на пратката.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Оглас

Потврден огласувач