Logo

Паметен WiFI приклучок 16A. Smart prikluchok

Број на оглас: 3505559 | Објавен на: 07.04.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


Исклучете ја и вклучете ја подната или столната ламба додека лежите во кревет со вашиот мобиле уред, или вклучете ја климата или прчистувачот на воздух додека се враќате во вашиот дом со користење на овој паметан WiFi приклучок.

Функции:
☑ Поставување на распоред – вклучување и исклучување на приклучените уреди во одреден временски период. Идеално за грењи тела со цел истите да се вклучуваат/исклучуваат на ефтина тарифа.
☑ Бројач – избирате за колку време пркеинувачот да ја сопре струјата и со тоа да ги исклучи електронските апарати врзани за него
☑ Контрола со говор - оваа функција е достапна само ако се корисит со Alexa, Google Assistant и IFTTT
☑ Андроид и IOS апликација – апликацијата што се користи за контрола е Smart Life која дозволува контрола на електронските уреди до било кој андроид или IOS мобилен уред од било каде и било кога (не мора уредот да е поврзан на домашната WiFi мрежа)
☑ Едноставно инсталирање – уредот едноставно се поврзува на домашната или службената WiFi мрежа

Можност за достава по Карго Експрес. Плаќање при подигање на пратката. За Скопје, можност за подигнување на две локации по договор.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Оглас

Потврден огласувач