Logo

Enduro Bandasi 21 i 18 Komplet

Број на оглас: 3505628 | Објавен на: 26.02.2020, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Komplet Bandasi 21 preden i 18 zaden od Enduro KTM, Pasuvaat na site modeli so mali modifikacii

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ASDF

Потврден огласувач