Logo

WP Prednica Komplet Kros

Број на оглас: 3505631 | Објавен на: 18.02.2020, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Амортизација Амортизери

Вид на оглас: Се продава


Vili so trokuti WP servisirana (semerinzi i ulje) od KTM / Husqvarna / Husaberg... Pasuva i na drugi motori

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ASDF

Потврден огласувач