Logo

Samsung S10plus new 24M Garant A1

Број на оглас: 3505711 | Објавен на: 30.03.2020, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung s10 plus

Боја: Green

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 630 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


neverlock

Огласи од: Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Negotino
Неготино

Станете Премиум член

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Mobi-Go_ Mobile NEGOTINO

Потврден огласувач