Logo

PASSAT 1.9 TDI 131 KS FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

Број на оглас: 3505714 | Објавен на: 07.04.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Pasat 1.9 tdi 131 ks

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач