Logo

Wifi kontrola na panasonic ux90 ux180

Број на оглас: 3505799 | Објавен на: 25.02.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Modul i tablet zaedno za kontrola na kamerite ux90 i ux180 upatstvo : https://vimeo.com/367217131

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач