Logo

RASPAR RATKAPNI 13,14,15

Број на оглас: 3505862 | Објавен на: 23.05.2020, 18:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 185

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 15

Цена: 200 МКД

250 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM RASPAR RATKAPNI 13,14,15 I 16, PO 200 DENARI OD RATKAPNA.
(OD SITE IMAM SAMO PO EDNA).
SL.1-14-ka
SL.2- 15-ka
SL.3- 16-ka
SL.4- 14-ka
SL.5- 14-ka
SL.6- 14-ka
SL.7- 14-ka
SL.8- 15-ka
SL.9- 15-ka
SL.10- 15-ka(prodadena)
SL.11- 15-ka
SL.12- 15-ka

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 CITROEN

Потврден огласувач